FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

DYMO

Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 143

PostWysłany: Czw 20:05, 29 Maj 2014    Temat postu: Set prawdy vs Set ninja

Mianowicie, set prawdy składa się z hełmu, karczku, klaty, narammienników, rekawic, nogawic i butów mamy 7 części, wój po założeniu setu ma małe możliwośći na rozbudowanie dalej setu( mało unikatów zmieści na siebie).

Dwa set ninja skłąda się z kaptura(hełm) , kurtki ninja(klata), rekawice, nogawice, buty łącznie 5 części, do tego zamiast karczku można założyć unikat albo bizuterie również zamiast narammieników można założyć unikat.

Propozycja dołożyć do setu ninja dwa brakujące elementy Kwadratowy jak ma być balans to balans.

Ostatnio zmieniony przez DYMO dnia Czw 20:10, 29 Maj 2014, w całości zmieniany 1 raz
Kwas

Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 13

PostWysłany: Czw 20:09, 29 Maj 2014    Temat postu:

Ty kurwo... qrak ja proponuje wywalic wogole set prawa bo dymo jest za slaby niech sie pouczy troche pvp Mruga A tak serio to przyznam mu racje niestety ale wolabym zeby zostalo jak jest Wesoly

Ostatnio zmieniony przez Kwas dnia Czw 20:10, 29 Maj 2014, w całości zmieniany 1 raz

Pomyśli się jak to wpłynie na balans.
PS. Czy to jest bug *****? Nauczcie sie pisać w odpowiednich działach bo mi sie tematów nie chce przerzucać.

DYNIAK

Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 20

PostWysłany: Pią 3:49, 30 Maj 2014    Temat postu:

Buahahahahh Zalosny Dymo po raz Kolejny pUacz bo nie jest po jego mysli i Jego Woj nie sciaga juz na 2 hity hahahha Prosze Cie Dymo hahahahah

Kiedy twoj Woj Sciagal na 2 hity bylo dobrze? hity po 1xx hp byly OK ?
Cieszyles Miche jak male Dziecko wtedy nie bylo Puaczu... Bo nie mozesz Maga ubic? z Łukiem takiego Problemu Nie masz

Ostatnio zmieniony przez DYNIAK dnia Pią 3:52, 30 Maj 2014, w całości zmieniany 1 raz
DYMO

Posty: 143

PostWysłany: Pią 15:51, 30 Maj 2014    Temat postu:

Tak dyniak masz racje ja płacze ok.... To nie ja płakałem jak wój ubrany w set ściagał na dwa hity, Ty mówiłeś że halka przegięte a ja mówiłem sety wyrównają, poczym halce został dmg zmniejszony. Obecnie łucznik potrafi wsadzić za 80-90, nic nie mówie widocznie tak musi być.Teraz masz set i ja mam set Kwadratowy tylko że Ty możesz na siebie założyć fast casta i tone innych unikatów a u woja tak różowo już nie jest . Dlatego chce balansu i teraz do Qraka, celowo napisałem w zakładce bugi ponieważ kiedyś set ninja skladałsię również z karczka i chyba narammieników.

DYNIAK

Posty: 20

PostWysłany: Sob 10:10, 31 Maj 2014    Temat postu:

Ty Masz Halke Arta Ktora wali po 80-100 hp Ja Za Miast Halki mam Casta. TY Leczysz sie w Biegu mi zostaje tylko Butla. Pomysl Troszke.

DYMO

Posty: 143

PostWysłany: Sob 10:27, 31 Maj 2014    Temat postu:

Dyniak proszę Ciebie nie chce mi sie prowadzić dyskusji Kwadratowy Ty masz czary prota i reactiva Ty masz paraliż i Ty masz unikaty tak samo jak unikaty może założyć łucznik w secie ninja, więc poprostu niech te sety skladają się z tych samych części Kwadratowy Bo wój takiej możliwośći nie ma, i każdy o tym dobrze wie i widzi jak teraz łucznik kara, ale nic czekam na decyzje Qraka i bez płaczu.

Do Qraka

Zauważyłem dziwne rzeczy biegając w zbroi prawdy i apoce tj.
Kiedy biegam w secie prawdy (ja 140 dexa ufo 140 dexa) trafiam ufa rzadko on mnie często, dodam że set prawdy jak każdapłyta odbiera 20 dexa i cały zestaw dodaje 20 dexa.
Gdy zakładam apoke rolę się odwracają Ufo mnie trafić nie może za to ja trafiam cały . Niewiem jak liczona jest szansa na trafienie przeciwnika ale docelowo i tak mam tyle samo dexa czy w apoce czy w secie prawdy Kwadratowy, niewiem czy to bug ale pisze do informacji.

Druga sprawa również bardzo ciekawa PVM w apoce.
Biegając bez tarczy bez trudu wystoje Exo itd hity oscyluja w granicach 20-30 hp, i teraz najciekawsza rzecz zakładam tarcze i exo bez problemu bije mnie w przedziale 30-50 hp Kwadratowy również niewiem czy tak być powinno jeśli tak pisze to dla informacji Kwadratowy

Trzecią sprawa jest medyt w apo lub w secie prawdy, nie rośnie mana, rozpoczynamy medytacje i nic się dalej nie dzieje mana stoi w miejscu, tak samo regen many/hp z całego setu nie działą dobrze przy secie prawdy i secie ninja bo kwas rónież narzeka że wcale mana się nie reneruje.

Kończe moje wypracowanie życze miłego weekendu Kwadratowy

P.S.

Dyniak zamiast piszemy razem Kwadratowy

Ostatnio zmieniony przez DYMO dnia Sob 10:27, 31 Maj 2014, w całości zmieniany 1 raz

Do Qraka

Mag ma praktycznie zerową szanse na uniknięcie ciosu od woja/łucznika. Nie użyłeś przypadkiem power scrolla magii?

Interesujące, do sprawdzenia. Już mam pewien zarys co może być nie tak. Jeżeli masz racje to ci ją przyznam i w nagrode nie dostaniesz jaila dla zasady;).

Na 99% jest tak jak piszesz. Do poprawy.

Bardzo dobrze DYMO że zgłaszasz takie rzeczy, to się ceni ale ponownie GMa nie dostaniesz Mruga

PostWysłany: Wto 12:59, 03 Cze 2014    Temat postu:

set ninja daje łucznikowi 20str i 20 dex wiec teraz łucznik by mieć mane na czary musi nosić unikaty do many więc nie marudź DYMO

Ostatnio zmieniony przez [Ufo] dnia Wto 12:59, 03 Cze 2014, w całości zmieniany 1 raz
DYMO

Posty: 143

PostWysłany: Wto 20:03, 03 Cze 2014    Temat postu:

set ninja dodaje również inta i regen many i hp Kwadratowy więc pomyśl potem napisz Kwadratowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PvP Arena Strona Główna -> Bugi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)